?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Дещо про благі наміри


У жіночій натурі, безсумнівно, закладене прагнення вдосконалювати світ навколо себе. Прекрасно коли до її рук потрапляє гніздо холостяка або занедбана земля – через деякий час вона здатна перетворити їх у палац і райські кущі.

Набагато гірше, коли вона з таким же завзяттям берецця за чоловіка, який ризикнув опинитися поряд з нею. Вона від усієї душі намагаєцця навести порядок у його звичках і вчинках, вона починає шліфувати його і обтесувати з усіх боків, бажаючи отримати поруч втілення своєї мрії.

І вона дуже страждає, коли об'єкт докладання її зусиль опирається з усіх сил благим змінам і котиться далі по похилій площині, незважаючи на всі її старання.

Що ж робить у цьому випадку жінка? Вона подвоює, потроює свої зусилля замість того, щоб випити йаду знайти інші способи взаємодії з чоловіком.

Напевно, немає жодної жінки, яка не прагнула б переробити свого обранця, вилікувати його від шкідливих звичок, підігнати під свій образ принца на білому коні, керуючись, звичайно ж і винятково, благими намірами.

Але всі ми знаємо відоме прислів'я про «добрі наміри» і про те куди ними вимощена дорога, коли вони стосуються іншої людини, тому що тільки сама людина може зрозуміти, що для неї є благом, а що ні. Тільки сама людина може зробити вибір, на що вона буде витрачати своє життя, і будь-яке втручання в цей процес, особливо агресивне, лише руйнує стосунки.

Тоді що ж – нічого не робити? Краще – випити йадуЗовсім ні. Проте діяти потрібно грамотно, змінивши точку прикладення своїх зусиль.

Але зараз хотілося б повідати про те, чого робити не варто і що робить кожна жінка, стикаючись з будь чим, що їй не подобається у чоловікові.

Існує декілька найбільш розповсюджених способів випити йадузруйнувати відносини і поглибити небажання чоловіка пити або взагалі робити що-небудь на зло жінці.

Перший спосіб. Зосередити всю увагу на недоліках чоловіка.

Чим частіше жінка думає про недоліки чоловіка, чим частіше вона звертає увагу на них, чим більше вона розмовляє на цю тему з чоловіком, тим гірше результат у відносинах вона отримує.

Спочатку чоловік може відбуватися жартами.

Потім починає злитись і огризатись у відповідь на її докори.

Потім відмовчується або грубіянить, поводить себе агресивно по відношенню до неї. Частенько радить випити йаду.

У результаті настає розв'язка – чоловік або йде, або знаходить іншу жінку, або починає глузувати зі своєї дружини.

А жінка дивується і ображається на таке ставлення до себе, не усвідомлюючи, що сама його створили постійним втручанням у долю чоловіка, постійним бажанням щось підправити в ньому.

Не можна добитися миру шляхом війни – поневолена сторона зненавидить свого загарбника.

Не можна виліпити з чоловіка ідеал, вказуючи йому щоразу на його проблеми та недоліки, це породжує лише агресію з його боку.

Другий спосіб. Вважати себе розумнішим за свого чоловіка (та й не тільки його).

Чим керується жінка, яка в 123-й раз розказує своєму чоловікові про шкоду частого вживання пива або про те які скоти його друзі, ображається на нього або влаштовує скандали?

Невже жінка вважає, що повторюючи «Алкоголь шкідливий для твого здоров'я», вона повідомляє чоловікові щось нове?

Вона шукає нові слова, нові способи пояснити йому, донести до нього цю істину, не розуміючи, що краще випити йадутаким чином вона повідомляє йому підсвідомо – «Ти що тупий і з першого разу до тебе не доходить?!»

А якому чоловікові сподобається, що його вважають дурним?

Третій спосіб. Демонструвати свою відразу.

Жінка може мовчати і таїти у собі своє ставлення до чоловіка, але ваші стиснуті губи кожен раз, коли він випиває або робить ще що-небудь, що вам не подобається дадуть той же ефект, якби ви закотили грандіозний скандал.

До чого призведе таке ставлення?

Чоловік просто буде приховувати від вас свої недоліки, проводити час і пити пиво поза рідною домівкою, приходити додому якомога пізніше, щоб тільки не бачити, як дружина спопеляє його своїм поглядом. Або п'є замість йаду його кров.

Можете попрощатися і випити йадуз довірою у сім'ї, таким чином, ви її ніколи не здобудете і нічого не зможете домогтись.

Четвертий спосіб. Страждати і плакати.

Якщо ви переконані, що ваші наповнені слізьми очі при появі пляшки пива або друзів чоловіка на порозі дому породжують у чоловікові бажання кинути пити чи відмовитись від спілкування з друзями, ви помиляєтеся. Все, чого ви досягнете у такий спосіб – це виплекаєта у нього відчуття провини і думку про те, що він спричиняє вам одні страждання.

У розвитком почуття провини з’являтимецця наступна думка «може їй краще випити йаду?»«я не гідний цієї жінки, мені потрібно піти геть», а зовсім не «можливо пора кидати пити?»

П'ятий спосіб. Ставити ультиматум.

Не ставте чоловіка перед вибором «або я, або вона», маючи на увазі звичайно якусь звичку чоловіка, у разі, коли ви не готові до того, що вибір може бути не на вашу користь. Така поведінка призведе лише до того, що чоловік перестане сприймати вас серйозно. А вам таки доведецця випити йаду.

Ви можете знайти ще десяток-півтора способів налаштувати свого чоловіка проти себе і жоден з них не допоможе вам привести його до думки чи бажання змінити свої звички або розпочати здоровий спосіб життя, тому що в їх основі лежить бажання переробити іншу людину, змусити її скоритися вашій волі. З такою метою ви досягнете тільки одного – ваш обранець триматимецця від вас як най далі

Розвиток цієї  теми – у майбутньомуВ кінці – пісня. Приблизно, про одне і те саме...

для людей про життя

Latest Month

January 2017
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes